O škole

Vapc / O škole

VAPCVAPC je jazyková škola a překladatelská agentura působící od roku 1999 v Rokycanech a okolí. Začínali jsme v roce 1999 s jedním kurzem angličtiny a jedním kurzem němčiny a v současné době poskytujeme jazykovou výuku několika stovkám studentů ve veřejnostních kurzech či jako výuku individuální nebo firemní u našich klientů.

Snažíme se o to, abychom naše studenty naučili zejména přirozený jazyk, který jim bude užitečný v běžném životě. Na základě tohoto principu výuky také vybíráme naše lektory a výukové materiály a metody.

Ačkoliv jsme menší škola na malém okresním městě, rozšířili jsme v průběhu let naší nabídku na 8 jazyků (angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, švédština a čeština pro cizince), což je rozsah, který mnohdy nenabízejí ani školy z krajských měst.

Od roku 2005 je naše škola členem AJŠA-Asociace jazykových škol a agentur – největší profesní organizace v ČR. Členství v AJŠA nás zavazuje splňovat velmi přísná kvalitativní kritéria jazykové výuky, stanovená Kodexem kvality AJŠA a chystanou certifikací kvality AJŠA. V březnu 2012 jsme od společnosti Bureau Veritas získali certifikát kvality, osvědčující plnění podmínek Normy AJŠA kvalitního jazykového vzdělávání. Tento certifikát se nám podařilo úspěšně obhájit i v letošním roce, a to na základě auditu probíhajícího v naší škole v březnu 2013.

V naší škole provádíme testování dle jazykových zkoušek ETS, na základě kterých lze získat mezinárodně uznávané certifikáty TOEFL, TOEIC, WiDaF a TFI.

Certifikát Bureau Veritas – plnění Normy AJŠA kvalitního jazykového vzdělávání

Certifikát členství v AJŠA - Asociaci jazykových škol a agentur ČR

Příklad vydávaného osvědčení VAPC

Certifikát

Jsme členem AJŠA - Asociace jazykových škol a agentur ČRU

Zavázali jsme se k plnění Kodexu kvality AJŠA

Přehled standardizovaných jazykových úrovní EU

 • Hanka B.
  FJ - ve VAPC od 2015

 • Simona Š.
  AJ - ve VAPC od 2016

 • Milena M.
  NJ - ve VAPC od 2018

 • Katka K.
  AJ, FJ - ve VAPC od 2018


 • Jana K.

 • Irena Č.
  RJ, ČJ - ve VAPC od 2018

 • Jaroslava R.

 • Bětka R.


 • Jackie

  Jackie S.
  AJ - ve VAPC od 2009

 • Jackie

  Lenka T.

 • Jackie

  Daniela K.


Poradna


Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!