Překlady a tlumočení

Vapc / Překlady a tlumočení

kurzy pro veřejnostNabízíme kompletní překladatelský a tlumočnický servis ve více jak 80 jazycích. Obchodní překlady, odborné překlady, překlady smluv a dokumentů (překlad rodných, oddacích či úmrtních listů, výpisů z rejstříku trestů, překlad vysvědčení a diplomů), překlady se soudním ověřením, tlumočení obchodních jednání, svateb a tlumočení na úřadě.

Překlady textů

Žádná grafická úprava není pro nás problém, zpracujeme jakoukoliv předlohu do podoby shodné s originálem. Překlady návodů, smluv či formulářů už nebudete muset dále upravovat, vše zajistíme za Vás.

Standardní zakázky malých rozměrů jsme schopní zpracovat během 24-72 hodin, překlady se soudním ověřením během 2-5 pracovních dnů.

Výrazné množstevní a věrnostní slevy.

Více o překladech textů

Tlumočení

Jsme schopní zajistit tlumočení v jakémkoliv jazyce a pro jakoukoliv příležitost (soudní či obchodní jednání, tlumočení úředních úkonů – matrika, svatby atd.).

Tlumočení (zejména pak se soudním tlumočníkem) doporučujeme zajistit s dostatečným předstihem.

Reference

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!