Němčina pro děti

Vapc / Jazykové kurzy / Němčina pro děti

Chcete, aby Váš potomek ovládal jazyk, který mnoho dětí neumí? Přihlaste jej do některého z kurzů německého jazyka pro děti. V kurzech pro děti klademe hlavní důraz na činnosti a aktivity vedoucí k mluvení, mluvení a zase mluvení!

Výuka je vedená lektory, kteří mají nejen kvalifikaci k jazykové výuce dětí, ale kteří mají zejména vřelý vztah k dětem a práce s dětmi je baví. Kurzy pro děti mají u nás dlouhou tradici a jsme rádi, že tyto kurzy každoročně navštěvuje více jak 80 dětí!

Výukové skupiny jsou tvořeny zpravidla 4-6 dětmi.

Přihlašte se Vybrali jste si některý z kurzů?

Přehled kurzů 1. pololetí 2019/2020


Němčina pro dětí

Zač. kurzu Konec kurzu Čas výuky Počet hodin Jazyk. úroveň Učebnice Cena
12. 09. 19 18. 06. 20 čtvrtek
15:00–16:00
37 A1

Der grüne Max

2 590 Kč

Doučování

Zajišťujeme doučování cizích jazyků, přípravu k maturitě a reparátům. Dojednat lze i jen jednu vyučovací hodinu za týden nebo naopak intenzivnější výuku. Během letních prázdnin nabízíme zajímavé slevy.

Kontaktujte nás Máte zájem o doučování?

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!