Němčina pro dospělé

Vapc / Jazykové kurzy / Němčina pro dospělé

Hlavním principem kurzů, tvořených zpravidla skupinkami 6-8 osoba probíhajících v centru Rokycan , je naučit studenty především mluvený a přirozený jazyk . V našich kurzech na úrovni začátečníci a mírně pokročilí (A1, A2) je maximálně zohledňován fakt, že se naprostá většina studentů potřebuje naučit pohotově komunikovat v běžných životních situacích.

Studijní plány kurzů a používané učebnice (Schritte International) omezují biflování nepříliš důležité gramatiky a slovní zásoby na minimum. Během prvních let studia Vás naučíme pohotovosti a zbavíme Vás zábran při konverzaci s rodilým mluvčím. Během dalších let studia na úrovni B1 a B2 pak dochází ke zdokonalování jazykového projevu a rozšiřování slovní zásoby.

Přihlašte se Vybrali jste si některý z kurzů?

Zjednodušený přehled úrovní

NJ pokročilí A 7.-9.rok studia B1/B2
NJ pokročilí B 9.-10.rok studia B2

Vhodný kurz můžete zvolit dle informací o kurzu nebo na základě rozřazovacího pohovoru resp. rozřazovacího testu .

Kontaktujte nás Chcete dojednat rozřazovací pohovor?

Stáhnout test Chcete si vypracovat tištěný rozřazovací test? Stáhněte si jej a vyplněný jej neskenujte a pošlete mailem nebo doručte do naší kanceláře.

PŘEHLED KURZŮ – 1. POLOLETÍ 2021/2022


Němčina - pokročilí (pokračující kurz)

Zač. kurzu Konec kurzu Čas výuky Počet hodin Jazyk. úroveň Učebnice Cena
14. 09. 2022 25. 01. 2023 St
16:00–17:30
34 B2

Berliner Platz 4

2 790 Kč

V případě uzavření školy kvůli nepříznivé epidemiologické situaci bude kurz online.

NENAŠLI JSTE VHODNÝ KURZ?

Individuální výuka němčiny Zkuste individuální výuku!


Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!