Individuální výuka němčiny

Vapc / Jazykové kurzy / Individuální výuka němčiny

Nevyhovuje Vám výuka ve skupině? Chcete se němčinu naučit rychle? Pak je právě individuální výuka pro Vás správným řešením.

Sjednat lze libovolný počet lekcí v týdnu, které mohou trvat 45, 60, 90 minut a konat se v době mezi 6:30 a 20:00 (v závislosti na možnostech lektora a naplněnosti učeben)..

Výuka probíhá v našich učebnách v centru Rokycan v čase 7:00-20:00 a smlouva se uzavírá vždy na probíhající semestr. Na začátku výuky se hradí pouze 40% celkového rozsahu a zbytek se doplácí až po uplynutí smluvního období.

Pokud jste začátečník či mírně pokročilý student (A1, A2), naučíme Vás nedjříve pohotovosti a zbavíme Vás zábran při konverzaci s rodilým mluvčím. Během dalších let studia na úrovni B1 a B2 pak dochází ke zdokonalování jazykového projevu a rozšiřování slovní zásoby.

Výuku vedou kvalifikovaní lektoři, kteří mají jak potřebné vzdělání, tak i několikaletou praxi ve výuce cizích jazyků pro dospělé či děti. Lektoři Navíc procházejí metodickými tréninky a pravidelnými hospitacemi.

Anglicky hovoří už téměř každý, ovládat němčinu je dnes výhodou, díky které můžete uspět na trhu práce!

Kontaktujte nás Máte zájem o individuální výuku?

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!