Individuální výuka angličtiny

Vapc / Jazykové kurzy / Individuální výuka angličtiny

Nevyhovuje Vám výuka ve skupině? Chcete se angličtinu naučit rychle? Pak je právě individuální výuka pro Vás správným řešením.

Sjednat lze libovolný počet lekcí v týdnu, které mohou trvat 45, 60, 90 minut a konat se v době mezi 6:30 a 20:00 (v závislosti na možnostech lektora a naplněnosti učeben).

Výuka probíhá v našich učebnách v centru Rokycan v čase 7:00-20:00 a smlouva se uzavírá vždy na probíhající semestr. Na začátku výuky se hradí pouze 40% celkového rozsahu a zbytek se doplácí až po uplynutí smluvního období.

Pokud jste začátečník či mírně pokročilý student (A1, A2), naučíme Vás nedjříve pohotovosti a zbavíme Vás zábran při konverzaci s rodilým mluvčím. Během dalších let studia na úrovni B1 a B2 pak dochází ke zdokonalování jazykového projevu a rozšiřování slovní zásoby.

Výuku vedou kvalifikovaní lektoři, kteří mají jak potřebné vzdělání, tak i několikaletou praxi ve výuce cizích jazyků pro dospělé či děti. Lektoři Navíc procházejí metodickými tréninky a pravidelnými hospitacemi.

Kontaktujte nás Máte zájem o individuální výuku?


Napsali jste o nás

    • Ivana Landová
    • Kurz: Skupinové lekce italštiny, Individuální lekce angličtiny
    • Jazykovou školu VAPC v Rokycanech navštěvuji již osmým rokem. Za tu dobu jsem poznala řadu skvělých pedagogů, kteří se nám, studentům, vždy plně věnují. Na hodiny jsou perfektně připravení, výuka je zajímavá a pestrá, ani chvilku se nenudíme. I mimo vyučování dostáváme řadu video materiálů a můžeme se na cokoliv zeptat. Škola pravidelně pořádá jednodenní i vícedenní výlety do zahraničí s velmi zajímavým programem. Díky VAPC jsem se nejen naučila anglicky a nyní i italsky, ale poznala jsem řadu zajímavých lidí a míst v Evropě. Jazykovou školu VAPC mohu všem vřele doporučit!

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!