Jazykové kurzy pro dospělé

Vapc / Jazykové kurzy / Jazykové kurzy pro dospělé

kurzy pro veřejnostHlavním principem kurzů, tvořených zpravidla skupinkami 8-10 osob, je naučit studenty především mluvený a přirozený jazyk. V našich kurzech na úrovni začátečníci a mírně pokročilí (A1, A2) je maximálně zohledňován fakt, že se naprostá většina studentů potřebuje naučit pohotově komunikovat v běžných životních situacích. Studijní plány kurzů omezují biflování nepříliš důležité gramatiky a slovní zásoby na minimum. Během prvních let studia Vás naučíme pohotovosti a zbavíme Vás zábran při konverzaci s rodilým mluvčím. Během dalších let studia na úrovni B1 a B2 pak dochází ke zdokonalování jazykového projevu a rozšiřování slovní zásoby.

Výuku vedou kvalifikovaní lektoři, kteří mají jak potřebné vzdělání, tak i několikaletou praxi ve výuce cizích jazyků pro dospělé či děti. Lektoři Navíc procházejí metodickými tréninky a pravidelnými hospitacemi.

Veškeré kurzy pro dospělé jsou koncipovány tak, aby vedly k úspěšnému zvládnutí mezinárodních zkoušek.

Našim studentům nabízíme zajímavé slevy na používané učebnice.

Výuka probíhá v našich příjemných učebnách v centru Rokycan a její rozsah je 1 x 2 VH nebo 1 x 3 VH týdně.


Napsali jste o nás

    • Ivana Landová
    • Kurz: Skupinové lekce italštiny, Individuální lekce angličtiny
    • Jazykovou školu VAPC v Rokycanech navštěvuji již osmým rokem. Za tu dobu jsem poznala řadu skvělých pedagogů, kteří se nám, studentům, vždy plně věnují. Na hodiny jsou perfektně připravení, výuka je zajímavá a pestrá, ani chvilku se nenudíme. I mimo vyučování dostáváme řadu video materiálů a můžeme se na cokoliv zeptat. Škola pravidelně pořádá jednodenní i vícedenní výlety do zahraničí s velmi zajímavým programem. Díky VAPC jsem se nejen naučila anglicky a nyní i italsky, ale poznala jsem řadu zajímavých lidí a míst v Evropě. Jazykovou školu VAPC mohu všem vřele doporučit!

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!