Jazykové kurzy pro děti

Vapc / Jazykové kurzy / Jazykové kurzy pro děti

kurzy pro dětiCílem našich kurzů je naučit děti komunikovat v cizím jazyce. V kurzech klademe hlavní důraz na činnosti a aktivity vedoucí k mluvení, mluvení a zase mluvení! Děti se učí jazyk komunikací mezi sebou.

Děti mohou navštěvovat buď skupinové kurzy AJ pro věkovou skupinu 7–9 let a 9–11 let (viz níže) nebo individuální výuku angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzština, kterou lze domluvit pro děti jakéhokoliv věku (bližší informace mailem nebo telefonicky). Děti od 14 let již bez problémů navštěvují kurzy pro dospělé. Výuka je vedená lektory, kteří mají nejen potřebnou kvalifikaci, ale kteří mají zejména vřelý vztah k dětem a práce s dětmi je baví. Kurzy pro děti mají u nás dlouhou tradici, vedeme je již od počátku existence naší školy, tzn. již 18 let.


PŘEHLED KURZŮ AJ PRO DĚTI 2018/2019


Angličtina Monkeys

Zač. kurzu Konec kurzu Čas výuky Počet hodin Jazyk. úroveň Učebnice Cena
14.2. 2019 20.6. 2019 čtvrtek
16:00-16:55
19 A1/2 Next Move 1 2 490 Kč

Angličtina pokračující kurz Giraffes

Zač. kurzu Konec kurzu Čas výuky Počet hodin Jazyk. úroveň Učebnice Cena
12. 2. 2019 18. 6. 2019 úterý
16:30–17:25
20 A1/2 Next Move 3 2 490 Kč

Podrobné informace o kurzech AJ pro děti ke stažení v .pdf nebo .doc.


Doučování

Zajišťujeme doučování cizích jazyků, přípravu k maturitě a reparátům. Dojednat lze i jen jednu vyučovací hodinu za týden nebo naopak intenzivnější výuku. Během letních prázdnin nabízíme zajímavé slevy.

Kontaktujte nás Máte zájem o doučování?

NENAŠLI JSTE VHODNÝ KURZ?

Individuální výuka Zkuste individuální výuku!


Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!