Individuální výuka češtiny

Vapc / Jazykové kurzy / Individuální výuka češtiny

Žijete trvale v Česku a chcete se naučit česky? Nabízíme Vám efektivní individuální výuku v našich učebnách v centru RokycanLibovolně sjednatelný čas a rozsah výuky. Výuku vedou kvalifikovaní a zkušení lektoři.

Leben Sie in Tschechien und möchten Sie Tschechisch beherrschen? Wir bieten Ihnen effektiven Einzelunterricht durch hochqualifizierte und erfahrene Lehrkräfte in unseren Lehrräumen im Zentrum von Rokycany. Die Zeit und der Umfang des Unterrichts werden nach Ihren Möglichkeiten vereinbart.

Do you live permanently in the Czech Republic and do you want to learn Czech? We provide comprehensive individual courses in our classrooms in the centre of Rokycany. We offer an individual approach, flexible lesson times and teaching plans to meet your individual needs. Teaching is provided by qualified and experienced lecturers

Kontaktujte nás Máte zájem o individuální výuku?

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!