Jazykové kurzy

Vapc / Jazykové kurzy

kurzy pro veřejnostZapomeňte na školské biflování a doslovné překládání! V našich kurzech se naučíte pohotově komunikovat v cizím jazyce a zbavíte se strachu z mluvení. Výuku vedou kvalifikovaní a zkušení lektoři, kteří mají jak potřebné vzdělání, tak i několikaletou praxi ve výuce cizích jazyků pro dospělé či děti. Lektoři Navíc procházejí metodickými tréninky a pravidelnými hospitacemi. Výuka v centru Rokycan. Našim studentům nabízíme zajímavé slevy na používané učebnice.

Skupinové kurzy pro dospělé

Nabízíme kurzy angličtiny a němčiny. Moderní a efektivní výukové metody za vynikající cenyPokračovat

Individuální výuka

Výhodou tohoto typu výuky je rychlejší studijní pokrok, individuální přístup plně zohledňující Vaše potřeby. Pokračovat

Kurzy pro děti

Nabízíme skupinové kurzy anglického jazyka pro děti 2.-5. třídy (7-11 let). Pro ostatní věkové kategorie lze sjednat individuální výuku.

Pokračovat

Speciální akce

Kariéra

Neustále rozšiřujeme náš team lektorů. Pokud máte výborné jazykové znalosti, kontaktujte nás. Zkušenost s výukou dospělých jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Naši metodici Vás vše potřebné naučí. Nabízíme dobré ohodnocení a příjemné pracovní podmínky.

Jste z Plzně?

Cesta k nám trvá z okrajových částí Plzně 10 minut, z centra pak 20 minut. Parkování přímo před jazykovou školou. Naše zajímavé ceny, efektivní výukové metody a individuální a profesionální přístup Vás přesvědčí, že dojíždět za námi není ztráta času, ale naopak!